sobota, 18 stycznia 2014

Witam w Nowym Roku! 

Nie piszę jakoś wybitnie często jednak nawet jak na mnie to dawno mnie tu nie było. Niestety ostatnio mam problemy ze zdrowiem i najzwyczajniej w świecie nie miałam siły ani chęci pisać. To ma być miejsce pełne słońca i radości, dlatego nie chciałam zarażać was negatywną energią. Na szczęście wszystko powoli wraca do normy, a ja czuję się coraz lepiej. Dajcie mi jeszcze trochę czasu, a ja obiecuje pojawiać się tu częściej. 


Zresztą mam taki mały plan, żeby w ciągu tego roku rozwinąć bloga i rozszerzyć tematykę. Nie chcę pisać tylko list z celami do osiągnięcia, chciałabym od czasu do czasu zamieścić jakiś smaczny przepis, opisać podróż, pokazać ciekawe DIY albo pisać o wnętrzach. Nie będę się ograniczać jak to zwykle miało miejsce. Możliwe nawet, że w końcu dowiecie się o mnie coś więcej niż to, że studiuję budownictwo i mieszkam na Śląsku ;)

Mam nadzieję, że Wam się spodoba po tych drobnych zmianach i będzie ciekawiej. Na podsycenie apetytu powiem, że luty ogłaszam miesiącem Włoskim. Dlatego zapraszam wszystkich Italiomaniaków i nie tylko. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to nawet napisze do Was z pewnego pięknego włoskiego miasta, ale o tym na razie cichosza.

A wkrótce postaram się z Wami podzielić moimi tegorocznymi postanowieniami, które w ramach eksperymentu będą trochę inne niż zwykle :)

Na razie pozdrawiam serdecznie i życzę spełnienia marzeń oraz realizacji tegorocznych celów!


P.S.

Jeśli spotkacie Panią Zimę to przekażcie, że jej szukam;)

1 komentarz: