środa, 30 stycznia 2013

   W myśl zasady z poprzedniej notki nie stresuję się egzaminami i w przerwach od nauki znajduję czas na życie (czyli spotkania ze znajomymi, wyjście do kina, na spacer itp.). A mimo wszystko po pierwszym tygodniu sesji mogę się pochwalić 3 zaliczonymi egzaminami i kilkoma kolokwiami :) Może nie mam samych super ocen ale ten semestr był jak do tej pory najcięższy i jestem szczęśliwa, że mimo wszystko daje radę. Zostały mi tylko 3 kolokwia (2 są z bardzo dużej partii materiału), niestety ostatnie dopiero 20 lutego. Za to sesja na Dekoratorze już zamknięta i semestr ukończony z samymi 5 :)

tumblr


   Ale i tak najbardziej jestem dumna z zaliczenia egzaminu z angielskiego. Dzięki temu mogę skreślić już drugie Postanowienie na rok 2013 (pierwszym było stworzenie porządnego CV).  Na certyfikacie (poziom B2) wydawanym przez moją uczelnie widnieje 75%. Strasznie się ucieszyłam gdy to zobaczyłam, bo rok temu na próbnym miałam tylko 41%. Przez ostatni rok na tyle zaprzyjaźniłam się z angielskim i polubiłam samodzielną naukę, że oglądanie filmów, słuchanie audiobooków oraz czytanie książek po angielsku nie będzie już niczym nadzwyczajnym. W zależności od czasu będę też uczyć się nowych słówek oraz powtarzać gramatykę. Zmotywowało mnie to jeszcze bardziej do nauki włoskiego, który jakiś czas temu poszedł w całkowita odstawkę, ale jestem w trakcie opracowywania planu i od lutego biorę się za naukę. Od nowego miesiąca wracam także do tworzenia listy planów miesięcznych.

grafika google

A wam jak mija sesja? A może macie już ferie i odpoczywacie?


P.S.
W przerwie od nauki zmieniłam trochę wygląd bloga. Mam nadzieję, że zmiany są korzystne i wam się spodoba :)

7 komentarzy:

 1. gratulacje! blog wygląda świetnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny wynik z angielskiego - gratulacje! Powodzenia na końcówkę sesji, u mnie walka jeszcze trwa w najlepsze.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja ciągle narzekam, że moja uczelnia nie wydaje takich certyfikatów. Został mi jeszcze jeden egzamin, reszta pozdawana :) Gratuluję już zdanych!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję egzaminów.
  Zmiany wskazują, że czekasz na wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, gratulacje :) 75% to extra wynik :) No i sesja też gładko ci idzie, same pozytywy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo mi sie podoba wyglad bloga :) super wynik z angielskiego chcialabym miec rowniez taki poziom z angielskiego :)

  OdpowiedzUsuń