czwartek, 31 października 2013

Ten miesiąc minął mi wyjątkowo szybko. Remont, w końcu skończony. Wszystko wróciło już na swoje miejsce, a szafy są lżejsze o 2 worki ubrań, 24kg makulatury i 3 worki zachomikowanych nikomu nie potrzebnych rzeczy. Nie wiem gdzie do tej pory się to wszystko mieściło. Ze względu na remont i piękną pogodę większość czasu byłam offline. Jednak udało mi się coś tam dla was zebrać przez ten czas :)
tumblr
Blogi

O sadzeniu Dobrych Myśli możecie poczytać u Pauliny z Make life beautiful
8 rzeczy, które nas rozleniwiają - dzięki eve marie uświadomiłam sobie, że gdy wokół mnie panuje bałagan i ogólnie pojęty chaos to jestem leniwa, a gdy mam porządek to jakoś mam więcej energii i chęci na wszystko ;)
Jak być ciągle zainspirowanym podpowiada Ula Phelep


Różności
Zmiana - napisz siebie od nowa - jeśli jeszcze nie czytaliście to koniecznie nadrabiajcie zaleglości, ja już nie moge się doczekać na kolejnego numeru :D
Przepyszne cannelloni ze szpinakiem - rzadko zaglądam do kuchni, ale ten przepis jest tak banalny, że nawet ja dałam radę. Do tego sos beszamelowy, po prostu pychota :)
Test your vocabulary - sprawdź swój zasób słownictwa
PicMonkey - darmowy, prosty w obsłudze edytor graficzny online
Projekty mieszkań znanych z filmów

Rozrywka

"Tam, gdzie nie mam coca-coli" Marcin Mińkowski - czyli kawałek Afryki w naszym własnym domu. Czytając czułam się jakbym razem z autorem przemierzała Czarny Ląd.


Motyl i skafander - prawdziwa historia o cierpieniu, samotności, a także miłości opowiedziana w piękny i poruszający sposób. Jean-Dominique Bauby w wyniku udaru doznał paraliżu całego ciała, ze światem mógł się komunikować jedynie za pomocą lewej powieki. Chciał uwolnić się ze swojego skafandra za pomocą lekkiej jak motyl wyobraźni. Zdecydowanie polecam!


 Florence & The Machine - Shake It Out  - piosenka, która chyba najczęściej towarzyszyła mi w czasie jesiennych spacerów :)

3 komentarze:

  1. Ten magazyn wydaje się być mega ciekawy! Dziękuję za linka, na pewno przeczytam! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo fajne inspiracje :)
    ps. link 8 rzeczy, które nas rozleniwiają niestety nie działa :( a chciałam kliknąć.

    OdpowiedzUsuń